21 czerwca, nietypowo, bo w niedzielę i to w Kościele Świętej Rodziny zaraz po Mszy Świętej, odbyło się zakończenie Roku Szkolnego najstarszej grupy - ,,Sówki". Jako, że jesteśmy w trakcie pandemii koronawirusa Covid 19 nasze spotkanie nie mogło odbyć się tradycyjnie, tak jak to było w poprzednich latach, czyli w przedszkolu. Nie mieliśmy też możliwości, aby się spotkać w bezpiecznych warunkach by zrobić próby przed występem.....i dlatego wpadłyśmy na pomysł ,,zdalnego" zakończenia Roku Szkolnego w formie prezentacji. Rodzice nagrali swoje pociechy i przesłali filmy na grupowego maila. Wszyscy świetnie się spisali. Prezentacja wyszła wspaniale, wszystkim bardzo się podobała, nie obyło się bez łez, jak to zwykle bywa przy pożegnaniach. Pani Dyrektor Bożena Jabłonowska podziękowała dzieciom za piękne występy, a Rodzicom za współpracę i życzyła powodzenia dzieciom w szkole. Następnie dzieci otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola, Biblię oraz drobne upominki. 

Na koniec kilka słów podziękowań:

Dziękujemy drodzy Rodzice za wspaniałą owocną współpracę, za angażowanie się w życie przedszkola i naszej grupy. A Wam drogie Dzieci - za codzienny uśmiech i radość jaką nas obdarowywałyście, za entuzjazm i spontaniczność, za to, że mogłyśmy się tyle od Was nauczyć przez te 3 lata. Drodzy rodzice gratulujemy tak wspaniałych dzieci. Życzymy pociechy i zadowolenia z nich w przyszłości, a Wam nasi absolwenci - wielu sukcesów w szkole!

 

Grażyna Majewska, Ewelina Olszewska