W związku z decyzją Rodziców  o  nieuczęszczaniu  dzieci do przedszkola w okresie pandemii COVID-19 informuję, że do dnia 28 czerwca 2020r. zajęcia stacjonarne w Naszej Placówce będą nadal zawieszone.

             Informuję, że   w przypadku   konieczności   posłania dziecka do przedszkola należy ten fakt zgłosić poprzez przesłanie wypełnionego i podpisanego Zgłoszenia uczęszczania dziecka do Przedszkola na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do każdej środy, poprzedzającej tydzień w czasie którego zachodzi konieczność objęcia dziecka opieką przedszkolną.

             Dziecko zgłoszone  do  środy  będzie  mogło  uczęszczać  do przedszkola od poniedziałku następnego tygodnia, zgodnie z wytycznymi określonymi w Instrukcji bezpieczeństwa.

             Potwierdzeniem woli posłania dziecka do przedszkola jest przesłanie zgłoszenia.

             Taki tryb  organizacji jest  konieczny  z  powodu  odpowiedniego  przygotowania placówki do przyjęcia kolejnych dzieci z uwzględnieniem wytycznych Ministra Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego.

Przypominam, iż od dnia 25 maja 2020r. Publiczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Parafii Świętej Rodziny w Mławie zobowiązane jest  funkcjonować na zasadach, wskazanych w wytycznych MEN, GIS i MZ pod ścisłym reżimem sanitarnym.

Zgodnie z wytycznymi, w pierwszej kolejności z Przedszkola powinny skorzystać te dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu, nie przebywają na urlopie macierzyńskim, rodzicielskim, wychowawczym, którzy nie mają innej możliwości zapewnienia dziecku opieki oraz nie pobierają zasiłku opiekuńczego na dziecko.

Pierwszeństwo  mają  dzieci  pracowników  systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Z powodu ograniczonej liczby miejsc (wytyczne GIS) istnieje możliwość, że nie wszystkie chętne dzieci zostaną przyjęte do Przedszkola.

 

 

Dyrektor Publicznego Przedszkola Dzieciątka Jezus

Parafii Świętej Rodziny w Mławie

Bożena Jabłonowska

 

Zgłoszenie uczęszczania dziecka do Publicznego Przedszkola Dzieciątka Jezus Parafii Świętej Rodziny w Mławie w okresie pandemii COVID-19

Oświadczenie o stanie zdrowia dziecka

Zarządzenie Dyrektora Przedszkola

Procedury bezpiecznej organizacji opieki na terenie placówki w związku z reżimem sanitarnym związanym ze stanem epidemii w kraju w związku z wystąpieniem COVID-19 w Publicznym Przedszkolu Dzieciątka Jezus Parafii Świętej Rodziny w Mławie