21 stycznia (wtorek), w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka pod hasłem: „Czas na herbatkę z Babcią i Dziadkiem…”. W tym dniu dzieci przygotowały dla swych dziadków specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły z kolorowymi tasiemkami. Zaraz po wyśpiewaniu: „Sto lat!!!”, przedszkolaki w strojach ludowych, zatańczyły taniec: „Grozik”, którym dostarczyły mnóstwo radości i dumy zaproszonym gościom.Zaraz po części artystycznej, wnuczęta wręczyły swoim dziadkom laurki i upominki, nawiązujące do hasła uroczystości: były to pudełeczka z herbatką dla babci i dziadka oraz własnoręcznie ozdobione laurki w kształcie filiżanki ze spodkiem. Następnie goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.To był wyjątkowy czas, w którym szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne i bezcenne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Jeszcze raz życzymy wszystkim babciom i dziadkom STO LAT!!!! Po stokroć dziękujemy za poświęcony czas.

 Aleksandra Zakrzewska