Tak jak co roku, tak i teraz 25 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. To właśnie Miś był gościem tego dnia. Każde dziecko przyniosło swojego ulubionego pluszaka. Wszyscy zaśpiewali misiom- „Sto lat” ponieważ nasze misie obchodziły swoje urodziny. Później świętowaliśmy ten dzień wspólnymi tańcami oraz zabawami ruchowymi. Oczywiście, nie zabrakło słodkiego poczęstunku w postaci żelowych misiów, po którym każda z grup udała się do swoich sal, aby wykonać pracę plastyczną. Wielką niespodzianką dla dzieci były odwiedziny Misia Teddy. Tego dnia odbyło się również rozstrzygnięcie konkursu „Bajka o Misiu” – nie zabrakło nagród i gratulacji. Wszyscy uczestnicy konkursu napisali piękne bajki i wiersze o misie.

Marta Pikus