Dzieci z Naszego Przedszkola biorą udział w Międzynarodowym Projekcie Piękna Nasza Polska Cała. Wszystkie grupy z ogromnym zaangażowaniem realizują zadania zarówno te z projektu, jak i własne. Naszym podopiecznym wiele radości przyniosło wykonanie kartek dla Powstańców jak również prac plastyczno – technicznych związanych ze Świętem Niepodległości. W każdej Sali utworzono przepiękny kącik „darów jesieni” a pace plastyczne związane z obchodzoną porą roku były prezentowane na grupowych tablicach. W chwili relaksu dzieci mogły przenieść się w odległe czasy naszym dziadków oglądając stare, lubiane i niezapomniane bajki. Każdy miesiąc to kolejne zadania, które inspirują zarówno Panie jak i dzieci do wyjątkowych działań.

Aneta Chmielewska