Dnia 22.10.2019r. gościliśmy w naszym przedszkolu Teatrzyk „Smyk” z Białegostoku z przedstawieniem pod tytułem „Księżniczka Ania”. W przedstawieniu został podjęty problem dotyczący częstego korzystania z komputerów przez dzieci. Księżniczka Ania mieszkała w zamku z królową matką. Prezent jaki od niej otrzymała w dniu urodzin nie spełnił jej oczekiwań, natomiast była zafascynowana komputerem, który otrzymała. Zapomniała o innych przyjemnościach, zabawach, które dawały jej wiele radości. Zapomniała także o swojej przyjaciółce Mai, której wcześniej poświęcała dużo czasu. Całe dnie spędzała przed komputerem. Poznała przez Internet koleżankę, która okazała się złą osobą i uwięziła Anię w wirtualnym świecie. W rozwiązaniu problemu pomogła jej Maja. Przygoda z komputerem zakończyła się dobrze. Ania podziękowała Mai za pomoc w wydostaniu się ze świata wirtualnego i odnalezieniu ponownie radości z otaczającej ją rzeczywistości.

 Ewelina Olszewska, Grażyna Majewska