Rozpoczęcie edukacji przedszkolnej jest momentem przełomowym dla każdego dziecka. Jak co roku w naszym przedszkolu w sierpniu odbyły się spotkania adaptacyjne dla nowoprzyjętych przedszkolaków. Tegoroczne ,,maluszki" przybyły wraz z rodzicami, aby zapoznać się ze swoimi paniami, obejrzeć salę oraz inne ciekawe pomieszczenia w przedszkolu. Zaraz po przekroczeniu progu przedszkola dzieci otrzymały emblematy ze swoimi imionami. Spotkaniom towarzyszyły nie tylko zabawy utrwalające imiona, integracyjne, ale również tańce i pląsy przy muzyce z wykorzystaniem chusty animacyjnej. Największą frajdą dla maluszków były nowe zabawki. Oprócz wspólnej zabawy ,,Biedroneczki" z pomocą rodziców wykonały pracę plastyczną . Wszystkie radosne chwile uwieczniliśmy na fotografiach.

Elżbieta Wtulich