30 maja nasze przedszkolaki wybrały się z wizytą do Poradni Stomatologicznej w Przychodni Rodzinnej ,,Panaceum". Celem wizyty była pogadanka na temat ważności i konieczności dbania o higienę jamy ustnej, przełamanie obaw przed wizytą u dentysty, a także kształtowanie nawyków prozdrowotnych.  Dzieci miały okazję zapoznać się ze specyfiką pracy dentysty oraz obejrzeć wygląd i wyposażenie gabinetu stomatologicznego. Dowiedziały się również jak dbać o zęby, by były zawsze piękne i zdrowe. Pani higienistka stomatologiczna z niezwykłą serdecznością skontrolowała zęby odważnych przedszkolaków. Na pamiątkę spotkania wręczyła dzieciom kolorowe naklejki zachęcające do dbania o piękny uśmiech oraz kolorowanki. Wizyta u stomatologa odbyła się w miłej atmosferze. Mamy nadzieję, że nasze przedszkolaki nie będą czuć lęku przed wizytą w gabinecie stomatologicznym. Bardzo dziękujemy za tak życzliwe przyjęcie i liczymy na dalszą, owocną współpracę.

 Grażyna Majewska