Dnia 21.05.2019r., pomimo dynamicznie zmieniającej się aury pogodowej, po raz kolejny odbył się w naszym przedszkolu Dzień Rodziny. Inauguracji o godz. 16 dokonał ksiądz Proboszcz  Sławomir Kowalski. Wspaniały wodzirej, Krzysztof Majewski, zabawiał i rozweselał uczestników, dzięki temu, wszystkim dopisywał humor i żaden deszcz nie był w stanie tego zmienić. Na początku festynu, wychowankowie z każdej grupy przedszkolnej zaprezentowali krótką część artystyczną, przygotowaną dla rodziców z okazji zbliżającego się Dnia Mamy i Taty. Poźniej dzieci wraz z rodzicami i personelem przedszkola wspólnie bawili się na placu przy dźwiękach muzyki, uczestniczyli w zabawach wodzireja i konkursach sportowych prowadzonych przez trenera Nazara. Można było skosztować przepysznych ciast, ciasteczek upieczonych przez rodziców przedszkolaków. Dla zwiększenia sił na dalsze harce można było posilić się grillowanymi smakołykami. Dodatkowymi atrakcjami dla najmłodszych było malowanie twarzy i balony. Wszyscy chętnie z radością skorzystali z takiej propozycji wspólnego spędzania czasu. Zaowocuje to z pewnością wzajemnym okazywaniem sobie uczuć i tworzeniem relacji opartych na szacunku, akceptacji i miłości.

 Aleksandra Członka-Chmielewska