17 maja 2019 przedstawiciele naszego przedszkola wzięli udział w piątej edycji konkursu piosenki polsko- angielskiej „The Fifth English Song Festival”, organizowanego przez Niepubliczne Przedszkole Bajkowy Dworek w Mławie. Soliści wykonywali piosenkę w języku polskim, a zespoły w języku angielskim. W konkursie udział wzięło w sumie 5 przedszkoli. Dzieci przedstawiły umiejętności językowe oraz muzyczne. Festiwal rozpowszechnia naukę języka angielskiego oraz stwarza okazję do współpracy pomiędzy placówkami przedszkolnymi. Podczas narad jury, dzieci uczestniczące w Festiwalu brały udział w zabawach muzyczno – ruchowych. Naszą placówkę w konkursie reprezentowała solistka Aleksandra Pawłowska, przygotowywana przez p. Elżbietę Wtulich. Przepięknie zaśpiewała utwór „Laleczka z saskiej porcelany”, otrzymując za niego wyróżnienie. Zespół „Happy Kids” w składzie: Maja Lasocka, Hanna Matuszewska, Laura Kubińska, Zuzanna Szamborska, Nel Tuszyńska wykonał utwór „I’m going out to play” zdobywając III miejsce. Gratulujemy naszym wychowankom i dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniach.

Aleksandra Członka-Chmielewska