UWAGA RODZICE!

WAŻNE INFORMACJE!

Informujemy Rodziców, iż od dnia 25 maja 2020r. Publiczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Parafii Świętej Rodziny w Mławie będzie funkcjonować na zasadach, wskazanych w wytycznych MEN, GIS i MZ. 

Przedszkola są czynne wyłącznie dla rodziców dzieci pracujących, nie wykonujących pracy zdalnie, nie przebywających na urlopie macierzyńskim, rodzicielskim, wychowawczym, którzy nie mają innej możliwości zapewnienia dziecku opieki oraz nie pobierają zasiłku opiekuńczego na dziecko.

Pierwszeństwo  mają  dzieci  pracowników  systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Zgodnie z wytycznymi MEN, MZ i GIS z Przedszkola w pierwszej kolejności powinny skorzystać te dzieci, których Rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu.

Rodziców, którzy mają potrzebę zgłoszenia dziecka do Przedszkola prosimy o wypełnienie Zgłoszenia uczęszczania dziecka do Publicznego Przedszkola Dzieciatka Jezus Parafii Świętej Rodziny w Mławie w okresie pandemii COVID-19 /druk do pobrania poniżej/.

Wypełnione i podpisane zgłoszenie proszę przesłać na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. do dnia 21.05.2020r.

Z powodu ograniczonej liczby miejsc (wytyczne GIS) istnieje możliwość, że nie wszystkie chętne dzieci zostaną przyjęte do Przedszkola.

 

Druki do pobrania:

Zarządzenie Dyrektora Przedszkola

Procedury bezpiecznej organizacji opieki na terenie placówki w związku z reżimem sanitarnym związanym ze stanem epidemii w kraju w związku z wystąpieniem COVID-19 w Publicznym Przedszkolu Dzieciątka Jezus Parafii Świętej Rodziny w Mławie

Zgłoszenie uczęszczania dziecka do Publicznego Przedszkola Dzieciatka Jezus Parafii Świętej Rodziny w Mławie w okresie pandemii COVID-19

Oświadczenie o stanie zdrowia dziecka.