W grupie Sówki został zorganizowany konkurs plastyczno- techniczny o tematyce ekologicznej pt. „Eko – zabawka“. Celem konkursu było pogłębianie wiedzy dzieci na temat zagadnień z zakresu ekologii i ochrony środowiska, rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz rozbudzanie wyobraźni i fantazji. Zadaniem dzieci wraz z rodzicami było zaprojektowanie i wykonanie zabawki z materiałów ekologicznych bądź surowców wtórnych. W konkursie wzięło udział siedmioro dzieci: Kalinka Z., Wiktoria K., Blanka Sz., Gabrysia T., Michasia Ch., Karolek Z. i Tymek R. Wszystkie zostały wyróżnienia i na pewno zasłużyły na nagrody, które otrzymają przy najbliższym naszym spotkaniu. Wszystkim dzieciom i ich rodzicom dziękujemy za udział i gratulujemy pomysłowości.

Grażyna Majewska