W marcu i kwietniu grupę Pszczółki odwiedziły dwie sympatyczne mamy, które zabrały dzieci w świat pięknych i pouczających bajek. Pani Joanna Tarnowska, prywatnie mama Gabrysi, przeczytała: ,,Brzydkie kaczątko" i ,,Królową śniegu". Dzieci bardzo chętnie słuchały i przeżywały losy bohaterów. Natomiast pani Joanna Napierska – mama Pawełka zaprezentowała bajkę: ,,Dzielny ołowiany żołnierzyk". I ta prezentacja wzbudziła wiele emocji wśród przedszkolaków. Pani Asia przyniosła dzieciom, również, kolorowankę, przedstawiającą głównego bohatera w jednej ze scen bajki.. Dzieci bardzo lubią takie spotkania i dlatego jesteśmy wdzięczni za poświęcony czas. Zapraszamy kolejnych rodziców do współpracy. Do zobaczenia!

Grażyna Majewska