W kwietniu nasze Pszczółeczki odwiedziła mama Mikołaja oraz mama Justynki, które zaprezentowały dzieciom opowiadania: „ Zuzia nie korzysta z pomocy nieznajomego”, „ Wulkan” oraz „Przygody Tupcia Chrupcia”. Przedszkolaki otrzymały garść pouczających informacji, między innymi o tym, że nigdy nie należy rozmawiać z obcymi, jak powstaje wybuch wulkanu oraz, co zrobić, aby dobrze czuć się w przedszkolu. Dzieci miały również okazję czynnie uczestniczyć w przeprowadzeniu doświadczenia , podczas którego obserwowały kolejne etapy wybuchu wulkanu. Dużo radości przedszkolakom dostarczyły zabawy logopedyczne, przeprowadzone przez Panią Agatę. Serdecznie dziękujemy naszym gościom za mile spędzony czas i zapraszamy na kolejne spotkania.

Elżbieta Wtulich