Piątkowe przedpołudnie upłynęło dzieciom z grupy „Pszczółki” na wizycie w sklepie zoologicznym, gdzie miały okazję nie tylko obejrzeć, ale również dotknąć obecnych tam zwierzątek. Celem wyprawy była przede wszystkim bezpośrednia obserwacja oraz rozwijanie właściwej postawy dzieci wobec zwierząt. Przedszkolaki dowiedziały się, m.in. o zwyczajach, trybie życia oraz sposobie odżywiania poznanych zwierząt, z zainteresowaniem obejrzały różne akcesoria niezbędne przy ich hodowli , takie jak klatki, koszyki, pożywienie, witaminy oraz zabawki. Czas spędzony w sklepie zoologicznym upłynął nam miło i pouczająco. Bardzo dziękujemy Panu Mariuszowi i pracownikom sklepu za serdeczne przyjęcie naszej grupy.

Elżbieta Wtulich