Grupa Sówki gościła dzieci z Przedszkola ,,Dobre Miejsce”. Spotkanie zostało zorganizowane w celu integracji dzieci zdrowych oraz dzieci z różnymi dysfunkcjami psycho-fizycznymi. Sówki z niecierpliwością czekały na gości. Po powitaniu przedszkolaków odbyła się krótka zabawa integrująca, w której dzieci oraz panie przedstawiły swoje imiona. Następnie wszyscy wspólnie tańczyliśmy przy piosenkach:,, Idziemy do Zoo”, ,,Kółko graniaste”, ,,Leśne duszki” . Zarówno naszym przedszkolakom jak i gościom zabawy sprawiły wiele radości. Nie obyło się bez zabawy swobodnej, podczas której dzieci nawiązywały ze sobą pozytywne relacje. Na pamiątkę spotkania wszyscy wspólnie wykonaliśmy dwa drzewka odciskając rączki pomalowane kolorową farbą. Wymieniliśmy się pracami, aby każda z grup na dłużej zapamiętała tą miłą wizytę.

Dziękujemy Dyrekcji oraz nauczycielkom z Przedszkola ,,Dobre Miejsce” za mile spędzony czas i mamy nadzieję, ze w niedalekiej przyszłości będziemy mieli okazję kontynuować tego rodzaju spotkania😊

 Joanna Wiśniewska