W piątek – 16 marca - odbyło się w naszym przedszkolu uroczyste rozstrzygnięcie konkursu na „Rodzinną Palmę Wielkanocną”, którego celem było: popularyzowanie oraz kultywowanie tradycji i zwyczajów wielkanocnych, pogłębianie wiedzy na temat symboliki i znaczenia palmy w obrzędowości ludowej, stworzenie okazji do zaprezentowania przez dzieci i ich rodziców własnych pomysłów i technik wykonania palm wielkanocnych oraz form jej zdobienia.  Do organizatorów wpłynęły 24 prace, które zachwycały swą wyjątkowością, kreatywnością oraz pomysłowością. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni dyplomami oraz upominkami. Serdecznie dziękujemy Rodzicom, Dzieciom i pozostałym członkom rodziny za udział w konkursie, gratulujemy pomysłowości i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Elżbieta Wtulich